Dlaczego warto mieć swoją przytulankę?

Każdy z nas ma trochę z dziecka, niezależnie od tego ile lat już przeżył. Uważam, że warto pielęgnować w sobie tę dziecięcość, bowiem może ona wnieść do naszego życia wiele radości i świetnej zabawy!

Najlepsza na świecie przytulanka

wspaniałe przytulanki dla dzieciKiedy jechałam na studia nagle poczułam się bardzo dorosło. Rodzice co prawda opłacili mi naukę na studiach po to, abym mogła chodzić na zajęcia w weekendy, zaś w normalne dni móc pracować i zarabiać na siebie. Z jednej strony czułam się bardzo podekscytowana perspektywą dorosłego życia, jednak z drugiej… cała ta świadomość rachunków, odpowiedzialności i wszystkiego, co wspólne z dorosłością nieco mnie przerażała. Postanowiłam jednak, że nie pozwolę, aby to zabiło we mnie moją dziecięcą naturę i właśnie dlatego stwierdziłam, że wniosę do mojego nowego mieszkania nieco… dziecinności. Pamiętam, jak w jednym ze sklepów które mijałam wówczas w drodze na uczelnie zauważyłam wspaniałe przytulanki dla dzieci. Co prawda ja już dzieckiem dawno nie jestem, ale czy to mi zabrania obkupić się we wspaniałe pluszaki do mojego pokoju? Oczywiście, że nie! Dlatego czym prędzej pognałam do tego sklepu, aby móc sobie nakupować najpiękniejsze przytulanki. Długo stała w sklepie mając problem ze zdecydowaniem się na konkretne pluszaki. Było ich tak wiele, a wszystkie były takie prześliczne! Zdecydowałam się na zakup paru mniejszych przytulanek i jednego ogromnego pluszaka, a co! Jak szaleć to szaleć! Kiedy szłam ulicą obładowana zabawkami ludzie serdecznie uśmiechali się na mój widok najwyraźniej sądząc, że to prezenty dla dziecka, jednak nie przejmowałam się tym zanadto. Miałam wreszcie coś, co przypomni mi okres dzieciństwa, a przede wszystkim sprawi, że nie będę czuła się samotnie w tym dorosłym życiu.

Obecnie muszę przyznać, że pluszaki spisują się znakomicie. Jestem już na trzecim roku studiów, a one wciąż mnie nie zawodząc. Zawsze, kiedy jest mi smutno, albo czegoś się boję, mogę się w nie wtulić i po chwili wszystkie złe emocje mijają, jak ręką odjął. Są ze mną także zawsze, kiedy jestem szczęśliwa!