Damski rower górski

 

Kobiety tak samo jak mężczyźni lubią ostrą jazdę na rowerze. Możemy je spotkać na szlakach górskich, lub na zawodach MTB. Kobiety nie boją się jeździć po górskich ścieżkach, dlatego sięgają po dobrej jakości rowery Romet.

Jak wygląda górski rower Jolene?

romet jolene 7.2Rowery firmy Romet dzielą się na dziecięce, damskie i męskie. Wśród nich znajdziemy popularne górskie, trekingowe, szosowe i miejskie. Każdy ma nieco inne przeznaczenie, a co za tym idzie, posiada odmienne wyposażenie. Rower Romet Jolene 7.2 to model górski skierowany do kobiet, które cenią sobie wysoką jakość i sprzęt dopasowany do ciężkich tras górskich. Dzięki lekkiej ramie wykonanej z aluminium, rower jest bardzo zwrotny i możemy nim łatwo manewrować między przeszkodami. Mocne tarczowe hamulce hydrauliczne świetnie się sprawdzają na leśnych ścieżkach, gdzie jest dużo przeszkód i nierówności. Przedni amortyzator posiada skok o rozpiętości stu milimetrów, aby lepiej pokonywać górskie uskoki. Rower Jolene został wyposażony w dwadzieścia cztery przerzutki, które możemy płynnie zmienić nawet w trakcie jazdy pod górę. Szerokie opony ułatwiają jazdę i powodują dobrą przyczepność na nierównym terenie. Cechą charakterystyczną tego roweru, jest optymalny stosunek jakości do ceny. Możemy go kupić już za niecałe dwa tysiące złotych w sklepie internetowym. Na tym modelu możemy też jeździć po mieście, ale zdecydowanie lepiej się sprawdzi i będziemy mogli w całości wykorzystać jego możliwości, w górskim terenie. To jeden z najlepszych modeli firmy Romet.

Zakup roweru nie jest prosty, bo nie każdy jest taki sam. W zależności od wyposażenia, może on się sprawdzić w warunkach miejskich, górskich, albo pasować do szosowych. Rower Jolene 7.2 może konkurować z najlepszymi modelami dla zawodowców.