Codzienne menu według zaleceń dietetycznych

Coraz więcej osób zwraca uwagę na zdrową i zbilansowaną dietę oraz kondycję organizmu. Prawda taka, że odżywcze i odpowiednio dobrane składniki wspierają wszystkie funkcje życiowe organizmu. Wartościowe i regularne posiłki zapewnią energię i chęci do działania.

Zalety i sposób działania cateringu dietetycznego

catering dietetyczny w toruniuSą takie sytuacje i okoliczności, kiedy zwyczajnie brakuje nam czasu na przygotowywanie odżywczych posiłków. Warto się wtedy zastanowić, czy dobrym pomysłem nie byłoby skorzystanie z profesjonalnego cateringu. Takie rozwiązanie jest bardzo zasadne, jeżeli obowiązki w ciągu nie pozwalają nam na zorganizowanie pożywnych posiłków. Catering dietetyczny w Toruniu oferuje konsultacje z dietetykiem oraz dopasowanie najbardziej optymalnej diety. Podczas ustalania planu dietetycznego trzeba mieć na uwadze styl życia, wiek, ewentualne alergie pokarmowe oraz inne dolegliwości, które mogą mieć niebagatelne znaczenie przy dobieraniu skłądników odżywczych. Catering dietetyczny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom diabetyków, osób na diecie bezglutenowej, wegetariańskiej a nawet wegańskiej. Oferowana jest także specjalna dieta antycellulitowa oraz menu dietetyczne bez nabiału. Dostawy posiłków następują w konkretnie ustalonych godzinach, pod adres wskazany przez klienta. Warto na bieżąco śledzić oferty promocyjne, które umożliwiają wypróbowanie rozmaitych dań. Cennik uzależniony jest od rodzaju diety oraz ilości posiłków dostarczanych w ciągu jednego dnia. 

Pakiety dietetyczne przygotowywane przez profesjonalne firmy cateringowe powstają w oparciu o fachową wiedzę i doświadczenie w pracy dietetyków. Dzięki temu mogą być zaproponowane dużej grupie klientów – dostosowane do konkretnych oczekiwań i potrzeb żywieniowych każdego z klientów.