Catering dla firm na Śląsku

 

Duże przedsiębiorstwa oraz większe firmy bardzo często korzystają z usług restauracji. Jeśli jest taka możliwość to z dostawą katering jest najmilej widziany. Zazwyczaj w dniach kiedy dana firma pracuje zamawia do firmy. Oczywiście najlepsza i najbardziej polecane restauracje kateringowe dostarczają obiady inne posiłki we wskazanym adresie i o dokładnej godzinie.

Najlepsze restauracji cateringowe na Śląsku

Catering firmowy KatowiceObecnie na rynku jeśli chodzi o restaurację mamy dostępnych bardzo wiele firm czyli restauracji, które zajmują się dostawą. Ponadto najlepsze przychylają się do prośby klienta. Jeśli dany klient chce dietę i posiłki bezglutenowe to takie może również zamówić. Dodatkowo klienci, którzy zamawiają duże ilości np. dla kilkunastu pracowników z firmy dostają fajny Upust. Dodatkowo zawsze mogą liczyć na bezpłatny podwieczorek i tym podobne. Jeśli chodzi o catering firmowy Katowice mają dużo polecanych restauracji. Klienci naj bardziej cenią sobie punktualność. Jeśli zamawiamy obiad codziennie na trzynastą to chcemy żeby mniej więcej w tej porze przyjechał kurier z dostawą obiadową. Zazwyczaj w restauracjach zamawiane są obiady i lunche. Natomiast są również rożnego rodzaju bistro, w którym zamawiane są śniadania. Niektóre firmy cateringowe mają możliwość wykupienia miesięcznych karnetów na obiad. Wtedy ich koszt jest mniejszy niż koszt jednego obiadu.

Zamawianie obiadów czy innych posiłków przez firmę cateringową nie jest jeszcze tak rozpowszechnione jak na Zachodzie. Jednak napewno robi się coraz bardziej popularne. Szczególnie duże firmy czy korporacje zamawiają do biur właśnie posiłki. Pracownicy, którzy mają dwunastogodzinny tryb pracy często zamawiają posiłki do swojej pracy. Rzadko się zdarza, że do obiadów pracowniczych dopłaca pracodawca.