Butelki szklane sprzedawane w hurtowni

Kiedy już rozkręciłem swoja hurtownię i była ona jedną z największych w całym województwie, to zaczęli się do mnie odzywać różni producenci. Każdy z nich chciał, bym w swojej hurtowni sprzedawał jego produkty, jednak to ja ostatecznie o wszystkim decydowałem.

Hurtowa sprzedaż szklanych butelek

butelki szklane sprzedażOsobiście spotykałem się z każdym przedstawicielem, bo chciałem uważnie wysłuchać co miał do zaoferowania. Kiedy byłem zainteresowany, to zawsze negocjowałem cenę. Ostatnio przyjechał do mnie przedstawiciel producenta szklanych butelek, co świetnie się składało, bo w ostatnim czasu brałem pod uwagę, aby do oferty wprowadzić butelki szklane sprzedaż miała być tylko hurtowa, dlatego zamierzałem dość mocno negocjować cenę z tym człowiekiem. Oferował on dobrej jakości butelki, które były zamykane i występowały w różnych pojemnościach. Koszt zakupu jednej butelki jak dla mnie był zdecydowanie za wysoki, dlatego od razu zacząłem się targować. Wiedziałem, że i tak zamówię te szklane butelki, ale zawsze było przecież warto negocjować. Planowałem zamówić pięć tysięcy butelek szklanych o różnej pojemności i w takiej sytuacji przedstawiciel przyjął moją ofertę. Dostałem sporą zniżkę i od razu zapewniłem tego człowieka, że jak w mojej hurtowni będzie zbyt, to będę butelki zamawiał regularnie. Słowa dotrzymałem, bo sprzedaż była na świetnym poziomie a butelki schodziły wręcz błyskawicznie. Regularnie je zamawiałem i za każdym razem dostawałem jakąś zniżkę. Byłem z tego zadowolony.

Klienci kupowali butelki w ogromnych ilościach. Obsługiwałem tylko właścicieli sklepów, czy lokali, którzy robili hurtowe zakupy. Sprzedaż detaliczna mnie nigdy nie interesowała i nie wprowadziłem jej do tej pory. Takie było założenie mojej hurtowni, które realizowałem.