Body z krótkim rękawkiem

 

Kupowanie ubranek dla noworodka czy niemowlaka przeważnie spoczywa na barka przyszłej mamy, która z przyjemnością wykonuje to zadania. Jeżeli nie ma jeszcze doświadczenia, bo oczekuje na swoje pierwsze dziecko, to z pewnością pomogą jej inne mamy.

Z jakiego materiału są uszyte body niemowlęce?

body na krótki rękaw 86Przyszłe mamy mogą mieć problem z określeniem rozmiaru ubranka jakie będzie najlepsze dla ich malucha, który niebawem się pojawi. To normalne, bo nigdy nie wiadomo jak duże się urodzi, ale przeważnie dzieci mają około pięćdziesiąt – sześćdziesiąt centymetrów i mieszczą się w dwa najmniejsze rozmiary niemowlęce, czyli pięćdziesiąt sześć lub sześćdziesiąt dwa.Z każdym kolejnym miesiącem ich wielkość będzie się zmieniać, zatem trzeba będzie kupować coraz większe rozmiary trzeba będzie kupować. Jednym z najlepszych ubranek są body na krótki rękaw 86, które pasują na kilku miesięcznego niemowlaka. To idealny model na lato, ponieważ nie powoduje przegrzania dziecka. Można go zakładać jako samodzielne ubranie w upalne dni lub jako element całej stylizacji. W sprzedaży poza krótki, znajdziemy także body z długim rękawem, które sprawdzi się w chłodne dni. Idealnie będzie pasować do spodenek, spódniczek czy pod bluzę lub sweterek. Body najczęściej są uszyte z dobrej jakości bawełny organicznej, która świetnie chłonie nadmiar wody i pozwala skórze oddychać. Ponadto można ją prać w pralce w wysokich temperaturach i nie traci swoich oryginalnych kształtów, przez co body będą długo wyglądały jako nowe.

W wyprawce malucha nie może zabraknąć ubranek takich jak body, pajacyki, śpioszki, kaftaniki czy spodenki, ponieważ są codziennie wykorzystywane. Ponadto maluchy szybko się brudzą, zatem trzeba mieć ich mały zapas, aby zawsze mieć czyste pod ręką.