Bajkowa sypialnia na pewno zachwyci dziecko

Ostatnio z żoną Krystyną postanowiliśmy zrobić niespodziankę naszej córeczce i urządzić jej śliczny pokój jak dla księżniczki. Taki bajkowy pokoik na pewno bardzo by ją ucieszył. Miło jest spać, gdy dookoła nas znajdują się rzeczy, które lubimy. Nasza córka bardzo lubi baśnie, które czytamy jej każdego wieczoru przed snem. Na pewno będzie szczęśliwa, gdy zobaczy, jak zmienił się jej pokoik.

Dzieci lubią sypialnie w bajkowym stylu

bajkowa sypialnia dzieckaWychowywanie dziecka jest naprawdę wspaniałe. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym spędzić dzień bez mojej córeczki. Codziennie rano odprowadzać ją do przedszkola i odbieram po pracy. Opowiada mi całą drogę o wszystkim co przeżyła. Jest bardzo ciekawa otaczającego ją świata, a ostatnio interesuje się bajkami i księżniczkami. Chcielibyśmy z żoną, żeby jej pokój to był taka bajkowa sypialnia dziecka. Ja pojadę z naszą córeczką na weekend w jakieś fajne miejsce, gdzie zapewnię jej świetne atrakcje, a w tym czasie moja żona i jej brat zajmą się wyremontowaniem pokoju. To ma być taka niespodzianka. Córka w ogóle się tego nie spodziewa, a kiedy wrócimy do domu, jej sypialnia będzie wyglądała bajecznie. Łóżko będzie miało bazdachim, a na podłodze będzie nawet stał zabawkowy jednorożec do jeżdżenia. Wszędzie będą różne nawiązania do bajek które lubi. Myślimy o jakichś drobnych akcentach z żabiego księcia, albo dwónastu łabędzi. Planujemy postawić na takie baśnie, które raczej nie straszą dziecka. Nie mogę się doczekać reakcji córki.

Niespodzianka świetnie się udała. Wszystko zadziałało jak należy i naprawdę wielką radość sprawiła mi reakcja córki, która oglądała swoją wymarzona, bajkową sypialnię. Wspaniale jest sprawiać radość najbliższym. Bardzo chciałbym sprawić, by życie mojej córeczki już zawsze było takie beztroskie jak teraz. Miło jest być rodzicem.