Backyard Cartel

Backyard Cartel i inne marki na imprezę

Spotkanie towarzyskie, takie jak impreza, to okazja kiedy w końcu możemy założyć ulubione rzeczy i bez skrępowania pokazać swój własny styl. To w końcu miejsce na odrobinę swobody, co szczególnie cenne jeśli na co dzień nie mamy takiej możliwości i musimy ubierać się według sztywnych ram narzucanych nam na przykład przez miejsce pracy.

Baw się z Backyard Cartel

Backyard CartelOczywiście osoby które cenią sobie styl casualowy połączony z eleganckim, również na imprezę wybiorą takie zestawienie. Na spotkanie ze znajomymi połączone z tańcami sprawdzi się niezawodna moda uliczna, którą reprezentuje na przykład firma Backyard Cartel. Z oferty można wybrać swobodne bluzy, spodnie o różnym kroju, a także koszule cechujący się dobrą jakością oraz nowoczesnym i stylowym krojem. Podobne ubrania oferuje firma Stussy. Na imprezę  dziewczyna może na przykład założyć dłuższą koszulę połączoną z legginsami oraz trampkami. Dla podkreślenia indywidualnego stylu przyda się także czapka. Uniwersalną bazą do tworzenia zestawienia do stylizacji jest także koszulka KOKA. W jaki sposób sprawić, by codzienny strój mógł stać się imprezowym? Wystarczy dodać do niego jeden element, na przykład w postaci cekinowego żakietu czy też brokatowych szpilek. W ten sposób nawet zestaw ubrań codziennych firmy w Backyard Cartel może szybko stać się opcją wieczorową. Kobiety mogą zmienić zestawienie dzienne wieczorowe na przykład zmieniając makijaż na bardziej wyrazisty i dodając dużą biżuterię do outfit codziennego firmy Stussy. Prosta i jednolita koszulka KOKA z paskiem w talii oraz rurkami i szpilkami stworzy seksowne komplet na dyskotekę, czy też do pubu nawet ze zwykłym czarnym żakietem. Mając niewielką pulę ubrań dobrej jakości, można je dowolnie ze sobą zestawiać modyfikować style za pomocą dodatków.

By na imprezie wyglądać naprawdę ciekawie i stylowo, warto mieć zawsze w szafie kilka podstawowych elementów garderoby takich jak rurki, szpilki, żakiet czy mała czarna sukienka.