buty meindl

Babskie wyprawy – najważniejszy impregnat nikwax!

Dziewczyny! Kto powiedział, że wyprawy w góry są tylko dla mężczyzn? Chociaż nie chciałam tu tylko mówić o górskich przeprawach, chciałam przedstawić wam dzisiaj parę przedmiotów, rzeczy, które mogą wam się przydać, podczas jakichkolwiek wypraw na łono natury.

Babski punkt widzenia – na wyprawę impregnat nikwax

buty meindl

Zacznijmy, zatem, od podstaw, czyli od obuwia. Wiemy przecież, jak ważne nawet w codziennym życiu są wygodne buty. Ich znaczenie nabiera, zatem jeszcze większej wagi, kiedy planujemy wielokilometrową wyprawę. Dzisiaj, więc chciałabym przedstawić wam dwa modele butów, pierwsze z nich to buty chiruca, muszę wam powiedzieć, że akurat buty chiruca sama znam bardzo dobrze, ponieważ zabieram, je ze sobą na wszystkie wyprawy praktycznie od dziecka, tak samo moje dzieci, podczas górskich przepraw mają na sobie buty chiruca. Druga marka, jaką wam chciałam dzisiaj poradzić, to natomiast buty meindl, te buty skradły za to serce mojemu mężu. On uważa, ze buty meindl są najlepsze! Do nich przyda się również bardzo dobry impregnat nikwax, jak dla mnie najwazniejszy. Dlatego, że ufam w stu procentach mojemu mężowi, myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić wam buty chiruca. Druga kwestia, którą chciała się dzisiaj z wami podzielić, to tak zwane TomTom Bandit. Śmieszna nazwa, jednak TomTom Bandit, to mała kamerka, która pozwoli wam zarejestrować wasze ekstremalne wspomnienia. Nie bójcie się, zatem inwestować w TomTom Bandit. I ostatnia kwestia, jaką chciałam się dzisiaj z wami podzielić, a jest nią namiot turystyczny. Pamiętajcie, że to bardzo ważna sprawa taki namiot turystyczny, szczególnie, kiedy jedziecie gdzieś na łono natury. Musicie pamiętać, że w tym czasie to właśnie namiot turystyczny na pewien okres czasu staje się waszym loku zastępczym…, dlatego tak ważne jest, aby na nim nie oszczędzać, w końcu chyba nikt nie chce się po burzowej nocy, obudzić rankiem w mokrym namiocie.

To tyle na dziś. Jeśli macie jakieś pytania, pytajcie śmiało. Wysyłajcie tez koniecznie zdjęcia ze swoich szalonych wypraw. Mam nadzieję, że polecone przeze mnie sprzęty sprawdzą się w terenie. Pozdrawiam i życzę udanych wczasów!