architekt

Architekt w starym domu

Nazywam się Olga. Odziedziczyłam po dziadkach dom w Gdańsku, który jest trochę zniszczony. Postanowiłam go całkowicie odrestaurować. Uznałam, że potrzebny mi będzie architekt wnętrz, który pomoże mi zmieć całkowicie ten dom.

Przyjechał do mnie architekt z Gdańska

architektWiem, że aranżacja wnętrz wymaga profesjonalnego podejścia, dlatego uznałam, że sama się za to nie będę zabierać. Postanowiłam znaleźć firmę, której zadaniem jest projektowanie wnętrz, żeby skorzystać z ich oferty. W gdańsku jest mnóstwo firm, które wykonują projektowanie wnętrz i bardzo szybko udało mi się nawiązać kontakt. Następnego dnia przyjechał do mnie architekt Gdańsk, który ocenił stan domu i wykonał projekt, który warto wdrożyć. Pomysł mi się bardzo podobał i wadziłam, że architekt wnętrz zna się na swojej pracy, ponieważ był bardzo profesjonalny. Miał mnóstwo praktycznych pomysłów i aranżacja wnętrz jaką mi przestawiał klarowała się naprawdę imponująco. Jeżeli chodzi i wykonanie to leżało już to w mojej gestii. Oczywiście architekt wnętrz zaproponował, że firma może wysłać swoich pracowników, ale mi zależało na projekcie. Remont planowałam na przyszły rok, po uzbieraniu odpowiednich funduszy. Dobrze, że zdecydowałam się aby pomógł mi architekt, ponieważ sama nie wpadłabym na tak innowacyjne rozwiązania a dzięki jego pomocy odnowie dom, który jest w stylu wiktoriańskim i zachowa swoją duszę. Dom na dla mnie bardzo ważne znaczenie, ponieważ moja mama się w nim wychowywała i dorastała.

Będę zawsze polecała projektowanie wnętrz, ponieważ pracują tam profesjonaliści, którzy na są w stanie z każdej rudery zrobić naprawdę doskonały projekt. Rodzicom już powiedziałam, że był architekt, który wykonał dla mnie projektowanie wnętrz domu i jestem bardzo zadowolona. Rodzice będą mieszkać w domu razem ze mną.